Производитель: Hunter
Код товара: Контроллер Hunter DUAL48M
Доступность: На складе
29 777.11 грн. 39 702.81 грн.

Кол-во

Лідируюча компанія на ринку систем автоматичного поливу Hunter продовжує використовувати новітні сучасні технології та інноваційні рішення у розробці свого обладнання для зрошення.
Компанією було розроблено контролер для зрошення Hunter DUAL. По суті, це пульт управління, який перетворює контролер I-CORE на станцію з великою кількістю зон поливу ділянки.
 - Принцип роботи контролера Hunter DUAL:
Пульт вбудовується на місце, де підключаються три розширювальні модулі. До нього підключаються декодери DUAL-1 чи DUAL-2. Завдяки цьому кількість зон поливу ділянки розширюється до 48.
 - Основні характеристики та особливості контролера Hunter DUAL:
Важливо враховувати, що відстань від пульта керування до декодера має бути в межах 1500 або 2300 метрів. Ця відстань залежить від довжини кабелю, який Ви вибираєте. Також слід враховувати, що виробниками рекомендується дотримуватись відстані від декодера до соленоїда не більше 30 метрів. Контролер досить легко і просто програмується. А вбудований модуль відповідає за діагностику всієї системи. І, як зазначалося, завдяки продуманому пристрою є можливість збільшувати кількість зон зрошення до 48.
Пропонуємо Вам якісну продукцію торгової марки Hunter за доступними в Україні цінами!

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!