Производитель: Hunter
Код товара: Контроллер Hunter NODE-600
Доступность: На складе
8 838.83 грн. 11 785.10 грн.

Кол-во

Компанія Hunter Industries, застосовуючи різні сучасні рішення та технології, створила контролер для зрошення Hunter NODE-400, який повністю автономно живиться, тобто при роботі спільна електромережа не використовується. Це дозволяє значно економити на прокладці кабелю та інших, пов'язаних із цим витрат. Всі ці особливості дають змогу ефективно використовувати контролер Hunter NODE-400 на великих комерційних об'єктах.
Контролер цієї марки можна поєднувати з усіма погодними датчиками виробника Hunter. Також він відрізняється дуже зручним керуванням, а запускати контролер Ви зможете одним дотиком. Виробниками була запрограмована у контролер функція затримки поливу. Пам'ять контролера енергонезалежна. У контролер для поливу Hunter NODE-400 було вбудовано індикатор, який показує рівень заряджання батареї. Джерело живлення контролера цього виду – батарея 9V.
Технічні характеристики:
 - Застосовується для зовнішньої установки;
 - підключається 4 зони поливу;
 - Акумулятори в комплектацію не входять.
У розділах нашого магазину Ви зможете детальніше ознайомитись з усією продукцією серії NODE. Якісний високонадійний товар за доступними цінами в нашій країні Ви зможете купити тільки у нас!

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!